    LM156LFGL 15.6 Full HD 1920x1080 IPS 40 pin Slim Led 144Hz Uyumlu Ekran
    İNFOSTAR
    3.709,76 TL
    Kategoriler :15.6" 40 Pin Vidalı Fhd Slim Led 144Hz
    Marka :İNFOSTAR
    Stok Kodu :inf-NBLCD007FV3-302337132
    Barkod :INF20000029658
    EAN :INF20000029658
    Stok Adeti :999
    Havale :3.635,56 TL (%2 havale indirimi)
    Satış Fiyatı :3.709,76 TL
    Hemen Al
    Whatsapp 0546 446 0 444
    Hızlı Kargo Gönderimi
    Güvenilir Alışveriş
    Kampanyalar (1)
    Havale ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %2 İndirim
    Açıklama
    LM156LFGL 15.6" Slim 40 Pin Vidasız FHD Notebook LCD Ekran Panel
    LM156LFGL 15.6" Slim 40 Pin Vidasız FHD Notebook LCD Ekran Panel Özellikleri:
    İNFLCD007FV3
    Boyut: 15.6" Slim 350,66mm
    Çözünürlük: FULL HD 1920X1080
    Yüzey Tipi: Mat Ekran
    Video Soketi: 40 Pin
    Montaj: Vida Yuvasız Ekran
    Ekran Aydınlatma: Led
    Yenileme 144 Hz (120Hz Uyumlu)
    Garanti: 12 ay
    LM156LFGL 15.6" 40 Pin Vidasız FHD Pin Notebook LCD Ekran Panel Önemli Bilgilendirme:
    - LCD Ekranlarımız gönderilmeden önce test edilmektedir.
    LM156LFGL 15.6" 40 Pin Vidasız FHD Notebook LCD Ekran Panel Kullanım ve Montaj Talimatı:
    Ürün Bilgileri
    BarkodINF20000029658
    EANINF20000029658
    MPNinf2023ADP01AC29316
    MarkalarİNFOSTAR
    EtiketlerLM156LFGL 15.6 Full HD 1920x1080 IPS 40 pin Slim Led 144Hz Uyumlu Ekran