x
Hakkımızda

İnfostar Bilişim Teknolojileri

1999 yılında kurulan İnfostar Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. notebook yedek parça –pil ve akü grubu ve bilişim  ürün grubu satışlarını , 2003-2010 yılları arasında Acer ve Dell yetkili servislik hizmetini de yaparak piyasadaki yerini daha da güçlendirmiştir.

 

Yıllar içinde kendimizi günün şartlarına göre geliştirerek ulusal pazarda satış ve servis konusunda rakiplerine üstünlük sağlayarak çok fazla tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

 

2005 yılında e-ticaretinin henüz temellerinin yeni atıldığı bu dönemde ulusal bazda gerek kendi web sitemizde gerek mevcut e –ticaret platformlarında İnfostar Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yerimizi almış ve müşterilerimize bu kanaldan da hizmet vererek satışlarımıza bu alanda da  devam etmekteyiz

İnfostar Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’nin her bölgesine her şehrine yedek parça tedariki ve servis hizmeti vermekteyiz, ayrıca bayilerimize sağladığımız parça ve ürün tedariki ile onlarında ticaretine katkı sağlamaktayız

 

İnfostar Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye'nin, en  gelişmiş bilişim firmaları arasında yerini en önde alan firmalar arasındadır.

 

Ayrıca hizmetlerini bu kalitede ve bu seviyede tutabilmek için günümüzün teknolojisini sürekli takip edip her zaman yenilemektedir.

 

Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi içinde her zaman elimizden ne geliyorsa daha fazlasını yapacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.