x
Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Web sitemize üye olmak için Üye İşlemleri sayfamızı ziyaret ederek ilgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız alışverişiniz sırasında oluşabilecek problemleri çözmemiz adına önemlidir.

Web sitemize üye olmak pratik bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez.  Alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. İstediğiniz  zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.


Üyelik İptali
  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Kullanıcı son siparişi üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 – Üyenin sitemizdeki bilgilerine ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlaki değerler dışında konuma yaparsa, yorumlarda kötü sözler sarf ederse, dolandırıcılık yaptığı tespit edilirse kullanıcının üyeliği iptal edilir

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için web sitemizde tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Aldığımız önlemler dışında kendi üyeliğiniz güvenliğinden sizler sorumlusunuz. Web sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi 3.şahıslar ile paylaşmayın güven problemi yaşadığınız bilgisayarlarda sistem giriş çıkışı yapmayınız.

Tüm üyelerin Sipariş işlemi sonlandığında güncel adresi dışında farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres kısmını yakınlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olma ihtimalinizin olduğu dönemler içinde düşünülmüştür.

Ürün Yorumları
Tüm üyelerimiz ürünlere yorum yazabilir. Değerlendirmelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, Site içerisindeki alışveriş daha kaliteli ve güvenilir bir hal alacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlaka uygun yorumlar dışında ki tüm yorumlamalar sitemizce engellenme hakkına sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.