    Lenovo Legion Y740S-15IMH (Type 81YX) uyumlu Type-C Notebook Adaptör Şarj Cihazı
    LENOVO
    1.087,92 TL
    Kategoriler :Lenovo
    Marka :LENOVO
    Stok Kodu :inf-ib15-32185
    Barkod :15625200020
    EAN :15625200020
    Stok Adeti :999
    Havale :1.066,16 TL (%2 havale indirimi)
    Satış Fiyatı :1.087,92 TL
    Hemen Al
    Whatsapp 0546 446 0 444
    Hızlı Kargo Gönderimi
    Güvenilir Alışveriş
    Kampanyalar (1)
    Havale ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %2 İndirim
    Açıklama
    Lenovo Legion Y740S-15IMH (Type 81YX) Adaptör Teknik Özellikleri:
    INFIB15
    Marka: İnfostar
    Durumu : %100 Uyumlu Muadil
    Voltaj: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V Destekler
    Kapasite: 1.5A, 2A, 2.25A, 3A, 3.25A Destekler
    Güç: 10W, 18W, 30W, 36W 40W, 45W, 60W, 65W Destekler