x
Teknik Servis

Notebook Tamiri

notebook-laptop-anakart tamiri.jpg (43 KB)
 

1999 yılında kurulan İnfostar Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. Notebook ve Masaüstü bilgisayarlar ve bunların yedek parçaları için servis hizmeti sağlamaya başladık Notebook –Masa üstü anakartları , ekranları, kasa ve aksamlarının tamir işlemlerinde işini profesyonelce yapan teknik ekiple çalışmaktayız. Günümüz teknolojisini her dönem kullanan ve güncelleyerek her daim yeni arızalara ve sorunlara çözüm bulmaktayız.

2003-2010 yılları arasında Acer ve Dell markalarının yetkili servisliğini yapan firmamız bu süre zarfında laptop-tablet-ekran-projeksiyon-masa üstü bilgisayar-all in one pc gibi bir çok ürünün çözümlemelerini yapmıştır.

Ulusal bazda bir çok firmanın kendi bünyesinde çözümleyemediği Notebook tamiri konusunda bayilerimize yardımcı olmaktayız.

1999 yılından itibaren günümüze kadar teknik servis hizmetlerinde en iyisini yapmaya çalıştık bundan sonrada daha iyisini yapmaya ve kendimizi yenilemeye devam edeceğiz.


Notebook&Laptop Tamiri


> Arızalı Notebookların Servise Kabulü

Ürün servisimize ulaştığı zaman expertiz sonrası servis formu açılır.

-> Kargo ile Gönderim ve Paketleme

Cihazınızı zarar görmeyecek  şekilde yumuşak dokulu malzemeler ile koli haline getirdikten sonra Anlaşmalı Kargomuz (Aras Kargo)  ile İnfostar Bilişim adına ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

-> Laptop Arıza Tespiti ve Ücretlendirme

Tarafımıza gönderilen ürünler; Müşterilemizin bellirttiği yaşadağı problemler dikkate alınarak inceleme yapılır. Yapılan inceleme sonucunda arıza tam olarka tespit edilir. Arıza tespiti sağlandıktan sonra müşteri ile iletişime geçilip arıza ile fiyat biligisi  verilir ve onarılması mümkün olan cihazlar için müşteri onay alınır. Müşterinin onayı sonrasında arızalı ürün onarımı için işlemler başlatılır. Müşteriden onay alınamıyorsa ürün iade olarak müşteriye iletilir. Kargo ile tarafımızdan gönderilen ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir.


-> Notebook Onarım AşamasıOnaylı olan arızalı ürünleriniz  servis yoğunluğuna göre 3 ile 5 iş günü içerisinde tamir ve bakım işlemleri biter gerekli testlerden sonrada tarafınıza bilgi verilir.

Ücretsiz
Arıza Tespiti ve Ücretsiz Kargo

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.